دکتر عبد الرحیم حزینی

فوق تخصص آنکولوژی


راه مبارزه با سرطان

حمایت بیماران صعب العلاج

مصاحبه دکتر حزینی با خبرنگاران

طب تسکینی بیماران سرطانی را در هیچ شرایطی رها نمی کند

آقای دکتر حزینی در تاریخ 5/ 8/ 1390 در کلینیک طب تسکینی واقع در درمانگاه امام رضا (ع) با خبرنگاران روزنامه های اصفهان نشستی چند ساعته داشتند.در این جلسه علاوه بر ایشان سایر همکاران تیم نیز حضور داشتند.

در این جلسه دکتر حزینی هدف از ایجاد مرکز طب تسکینی را کاهش هزینه های بیماران صعب العلاج از جمله مبتلایان به بیماری سرطان و بالابردن کیفیت زندگی آنان قلمداد کرد و گفتند:
ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان باعث بوجود آوردن مسائل و مشکلات مختلف اقتصادی و روحی روانی برای فرد بیمار و سپس خانواده وی می شود که منجر به صدمات جبران ناپذیری در اجتماع می گردد. تیم طب تسکینی از ابتدای تشخیص بیماری، سپس به موازات درمان و در نهایت مرحله نهایی بیماری وظایف مختلفی را بر عهده دارند که از جمله می توان به مدیریت بیمار و بیماری او، حمایت و هدایت بیمار و بستگان او، رعایت حقوق اولیه بیمار، بالا بردن کیفیت زندگی بیمار، سرویس دهی 24 ساعته به بیمار از طریق مشاوره تلفنی و ویزیت در منزل اشاره نمود.

ایشان در ادامه افزودند: کاهش هزینه های بیمار، آموزش به بیمار و خانواده او جهت رفع نیازهای اولیه توسط خود بیمار، مشاوره تخصصی روانشناس برای کاهش اضطراب ها و نگرانی های موجود، سرویس دهی دائمی و تمام وقت به بیماران، مشاوره تخصصی تیم انکولوژیست برای پاسخگویی به ابهامات و دغدغه های بیمار و بستگان او از دیگر وظایف این مرکز برای بیماران سرطانی می باشد.

به همین منظور از 2 سال پیش با کمک خیریه آفاق لقای آفتاب (آلاء) درمانگاه طب تسکینی راه اندازی گردید. وی افزودند: آنچه که در ایران بایستی به آن توجه شود ایجاد و گسترش مراکز طب تسکینی است تا از این طریق، بتوان در حمایت از بیماران صعب العلاج و به خصوص بیماران سرطانی و کاهش صدمات جانبی ناشی از اینگونه بیماری ها گام مؤثرتری برداشته شود.

در صورت تمایل برای خواندن و پیگیری مطالب سایتهای ذیل را کلیک کنید

http://www.irna.ir/

http://www.farsnews.com/

http://www.imna.ir/

http://sakha.mui.ac.ir/

http://www.mehrnews.ir/

http://www.nasle-farda.ir/


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

مجید رسولی.09187114900 و09121111238 [ 1393-08-26 ]
باسلام ودعای خیر .به کلیه اشخاص ودلسوزان واقعی جامعه ومروجین افکارواعمال همیاری وهم افزایی درزدون وکاهش گرفتاریهای همنوعان بویژه نیازمندان وبیماران بیماریهای صعب العلاج وخانواده ها ووابستگان ایشان... بنده در خصوص فعالیت خداپسندانه شخص جناب دکتر حزیبنی وتبم همکار بایشان ازنزدیک در بیمارستان فیروزگر تهران آسنایی دارم واز نزدیک شاهد عملکرد خداپسندانه وهمراه بادلسوزی واخلاص ایشان بودم. ازخداوند منان وتمامی افراد اهل دل وفکر تقاضا دارم ضمن دعای خیر برای این افراد از میاعدت وتشویق اینگونه اقدامات دریغ نفرمایند.بنده نیز آمادگی خودرا به همرا گارگروه فنی ومهندسی خود برای هرگونه کمک وپیشبرد اهداف ایشان دربخش راهبری وتصدی گری اعلام میدارم.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
علایم و نشانه های سرطانصفحه اصلیدوره های کوتاه مدتپذیرش بیماراندکتر حزینی در شبکه افقمستند طب تسکینی در ایرانEnglish Pageلیست خدمات طب تسکینیگالریتماس با ماسوالات پزشکیمرداد نود و شششهریور نود و ششمطالب آموزشیپیامهای کاربرانبیوگرافیکمک - دست مهراخبارسایت های مرتبط